Home

Προσεκτικός Βελτίωση Ηφαίστειο αγσι στιβοσ Εξήγηση Οικείος κανω ΑΝΑΦΟΡΑ

Μετάλλια και επιτυχίες για τον Α.Γ.Σ.Ι. στον στίβο | Ελευθερία

Συγχαρητήρια ανακοίνωση για τη πρωτιά του Τμήματος Στίβου του ΑΓΣΙ στο  Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κ16, Αγοριών – Κοριτσιών
Συγχαρητήρια ανακοίνωση για τη πρωτιά του Τμήματος Στίβου του ΑΓΣΙ στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κ16, Αγοριών – Κοριτσιών

Δύο μετάλλια για αθλητές του ΑΓΣΙ στο πανελλήνιο ανωμάλου δρόμου των  Τρικάλων | Super-FM
Δύο μετάλλια για αθλητές του ΑΓΣΙ στο πανελλήνιο ανωμάλου δρόμου των Τρικάλων | Super-FM

ΑΓΣΙωαννίνων Στίβος-AGSI | Ioánnina

Ξεχώρισαν Πολίτη, Ράπτη, Δουκατέλης και Μίτα στον όμιλο των Ιωαννίνων

Ξεχώρισαν Ράπτη, Δουκατέλης και Μίτα στα Γιάννενα

Ασημένια η Σωτηρία Ράπτη και χάλκινος ο Νέστορας Κολιός για τον ΑΓΣΙ -  Sportsioannina.gr |Το Αθλητικό Portal της Ηπείρου
Ασημένια η Σωτηρία Ράπτη και χάλκινος ο Νέστορας Κολιός για τον ΑΓΣΙ - Sportsioannina.gr |Το Αθλητικό Portal της Ηπείρου

Διασυλλογικό Κ18: Γιάννενα (αποτελέσματα) - SPORTSFEED

Πρώτος σε αγόρια και κορίτσια στο πανελλήνιο πρωτάθλημα στίβου Κ16 ο ΑΓΣΙ –  PBNEWS – Ειδήσεις με ονοματεπώνυμο
Πρώτος σε αγόρια και κορίτσια στο πανελλήνιο πρωτάθλημα στίβου Κ16 ο ΑΓΣΙ – PBNEWS – Ειδήσεις με ονοματεπώνυμο

Πάτρα: Σέρρες'93, Ολυμπιάδα και ΠΑΟΚ, ΑΓΣΙ κέρδισαν τις σκυτάλες Νέων |  StivoZ.gr
Πάτρα: Σέρρες'93, Ολυμπιάδα και ΠΑΟΚ, ΑΓΣΙ κέρδισαν τις σκυτάλες Νέων | StivoZ.gr

Μετάλλια για τον... - ΑΓΣΙωαννίνων Στίβος-AGSI | Facebook

Επιτυχίες του ΑΓΣΙ και στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Κ20 - Ηπειρωτικός Αγών

Σε ημερίδα ακαδημιών στίβου στα Ιωάννινα συμμετείχε ο Γυμναστικός Σύλλογος

Επτά μετάλλια από Γιαννιωτόπουλα στην Πάτρα - Ηπειρωτικός Αγών

Παγκόσμιο Στίβου Κ20: Στον τελικό η Ράπτη του ΑΓΣΙ PASsports - Το  διαβατήριο στα σπορ
Παγκόσμιο Στίβου Κ20: Στον τελικό η Ράπτη του ΑΓΣΙ PASsports - Το διαβατήριο στα σπορ

Αγώνας Στίβου στα Ιωάννινα στη 13η Δωδωναία Συνάντηση | lappa.gr

Στην εποχή των διακρίσεων περνά ο γιαννιώτικος στίβος - EPIRUS Online

ΑΓΣΙωαννίνων Στίβος-AGSI - Στην πέμπτη θέση τερμάτισε η επταθλητρια μας  Μαρία Βασιλείου (4η Ελληνίδα ) στο Πανελλήνιο σχολικό Πρωτάθλημα με  εντυπωσιακό ατομικό ρεκόρ συγκεντρώνοντας 3969 βαθμούς.... | Facebook
ΑΓΣΙωαννίνων Στίβος-AGSI - Στην πέμπτη θέση τερμάτισε η επταθλητρια μας Μαρία Βασιλείου (4η Ελληνίδα ) στο Πανελλήνιο σχολικό Πρωτάθλημα με εντυπωσιακό ατομικό ρεκόρ συγκεντρώνοντας 3969 βαθμούς.... | Facebook

ΑΓΣΙ ΣΤΙΒΟΣ - Μετάλλια και διακρίσεις στους αγώνες «Πρωτέας 2021» -  Ανεξάρτητος